Lékárna U Sv. Anežky  Lety
603 188 833

LEROS Chamomilla bohemica sypaný čaj 50g

LEROS Chamomilla bohemica sypaný čaj 50g

Výrobce: Leros
Typ: Čaje, potraviny
SUKL: 0000000
PDK: 3157519

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
4750
Cena obvyklá:52
Ušetříte:8.7%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

CHAMOMILLA BOHEMICA je unikátní odrůda heřmánku pravého, který je pěstován výhradně v oblastech Čech. Podnebí a půda Čech spolu s tradičními způsoby pěstování zaručují jedinečné podmínky, které heřmánek CHAMOMILLA BOHEMICA ke svému růstu potřebuje. Evropská unie proto udělila heřmánku CHAMOMILLA BOHEMICA oprávnění užívat ochrannou známku Chráněné označení původu. 
Heřmánek CHAMOMILLA BOHEMICA vyniká svou vysokou kvalitou. Obsahuje mnoho účinných látek a k jeho jedinečným vlastnostem patří vyšší množství silice i vyšší obsah chamazulenu. Heřmánek CHAMOMILLA BOHEMICA si můžete vychutnat jako čaj, anebo si dopřejte relaxaci ve formě koupele.
Heřmánek přispívá k normálnímu trávení, napomáhá též relaxaci a zdravému spánku. Zevně ve formě nálevu lze použít k omývání, obkladům i ke koupelím. 

Balení: sypaná bylina 50 g 

Složení: Květ heřmánku pravého (Matricariae flos) z oblastí Čech. 

Příprava a dávkování: Nápoj: 1 čajová lžička heřmánku se přelije šálkem vařící vody a po 15 minutách vyluhování se scedí. Nálev se pije teplý 3x denně po jídle. Připravuje se vždy čerstvý. 
Omývání, obklady, koupele: 2-3 polévkové lžíce heřmánku se přelijí půl litrem vařící vody a po 15 minutách vyluhování se scedí. Nálev se používá mírně teplý. 

Upozornění: U citlivých osob možnost alergických reakcí. Nepoužívejte při přecitlivělosti na heřmánkový květ.

Výrobce: Leros
Typ: Čaje, potraviny
Cena obvyklá*:
52 s dph
Vaše cena:
4750 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3157519

Produkt je dočasně nedostupný