Lékárna U Sv. Anežky  Lety
603 188 833

Ortho Help Collagen Gummies KIDS 90ks

Ortho Help Collagen Gummies KIDS 90ks

Výrobce: Pharma Future s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3541704

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
27740
Cena obvyklá:305
Ušetříte:9%
kusů Skladem
Popis:

Ortho Help Collagen Gummies KIDS je doplněk stravy ve formě želatinových bonbónů. Obsahuje kolagen typu I a II, vitamin C a D3, kyselinu hyaluronovou ve formě hyaluronátu a extrakt harpagofytu ležatého.

  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a chrání buňky před oxidativním stresem.
  • Harpagofyt ležatý (Harpagophytum procumbens) je tradiční bylina afrického léčitelství, známá svým blahodárným působením na normální stav kloubů a šlach.
  • Nativní kolagen je přirozenou součástí kloubní chrupavky, zajišťuje její pevnost a pružnost.
  • Kyselina hyaluronová ve formě hyaluronátu sodného je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Nachází se v některých tělních tekutinách, chrupavkách a kůži.

ORTHO Help Collagen Gummies KIDS je vhodný i pro osoby, které nemohou nebo nechtějí polykat kapsle či tablety. Želatinové bonbóny se snadno užívají a výborně chutnají. Jsou bez umělých barviv, konzervantů, sladidel a lepku.

ORTHO Help Collagen Gummies KIDS je vhodný nejen pro aktivní děti a dospívající, ale i ty, jejichž pravidelná fyzická zátěž nebo zdravotní stav zvyšuje požadavky pro příjem těchto látek. 

Dávkování: Užívejte 1x denně 1 želé bonbón nejlépe po jídle. Bonbón důkladně rozžvýkejte a spolkněte. Dodržujte dostatečný pitný režim. 

Složení: Hovězí kolagen - typu I 16 mg, nativní kolagen kuřecí - typu II 22 µg, vitamin C 60 mg, vitamin D3 6 µg, hyaluronát sodný 20 mg, extrakt Harpagofyt ležatý (Harpagophytum procumbens) 10 mg v jednom želé bonbónu. Glukózový sirup, cukr, voda, vepřová želatina, paprikový extrakt, aroma lesní ovoce, leštící látky: E903, E901. 

Upozornění: Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno pro děti do 3 let.

Doplněk stravy.

Výrobce: Pharma Future s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
305 s dph
Vaše cena:
27740 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3541704
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: